was successfully added to your cart.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

By Listopad 4, 2015Aktualności

Diagnostyka komputerowa motocykli Grójec – Prestige Serwis

Testery usterek, zwane popularnie komputerami diagnostycznymi, stają się powszechnym wyposażeniem warsztatów samochodowych również Naszego.Współczesne samochody wprost nafaszerowane są sterownikami elektronicznymi, dlatego aby właściwie je diagnozować potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt

diagnostyka komputerowa motocykli grójec, serwis motocyklowy grójecNarzędzie diagnostyczne, z którego pomocy korzystamy w Naszym serwisie, powinno proponować jak najbogatsze pokrycie pojazdów i być wyposażone w innowacyjne funkcje, które uproszczą a jednocześnie przyspieszą jego działanie. Nieodzowną cechą stosowanego przez Nas narzędzia diagnostycznego powinna być również praktyczność, ponieważ stało się ono jednym z głównych narzędzi wykorzystywanych w warsztacie.

TEXA odpowiada na te potrzeby poprzez zastosowanie nowatorskiego urządzenia diagnostycznego Nano Diag, który łączy tradycyjnie wysoką wydajność sprzętu TEXA z zaskakującymi wymiarami oraz wagą: 70x48x24mm i 32g.

Wyposażony w wewnętrzne  zasilanie i Bluetooth do komunikacji z PC Windows, eliminuje również problemy związane z kablami połączeniowymi.

Jakość wykonania pozostaje na najwyższym poziomie, który zapewnia w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, pracująca w sterylnej komorze. TEXA jest w rzeczywistości jedną z niewielu firm w sektorze, które posiadają certyfikat ISO TS 16949, będący normą wymagań dla dostawców oryginalnego wyposażenia w branży motoryzacyjnej.

Diagnostyka komputerowa motocykli Grójec

Nano Diag może być stosowany również w samochodach starszych generacji, dzięki dostępności wymaganych adapterów. Pracuje na nowej wersji oprogramowania operacyjnego TEXA IDC4 PLUS CAR, które gwarantuje doskonałe pokrycie diagnostyczne obejmujące ponad 100 producentów pojazdów i ponad 300.000 opcji diagnostycznych różnych modeli oraz silników, zapewniając uniwersalne narzędzie idące z duchem czasu.

 

Tylko u nas profesjonalna diagnostyka komputerowa motocykli Grójec, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i serwisu!

Serwis motocyklowy Grójec Sklep motocyklowy Grójec